Апарат для манікюру і педикюру JSDA JD8500B з цифровим дисплеєм потужністю - 65 W.
Професійний фрезер високої якості і стильного дизайну для салонів і домашнього використання.
Гарантія на фрезер: блок управління - 6 місяців, ручка - 3 місяці. Всім покупцям в обов'язковому порядку додається товарний чек та гарантійний талон! Технічні характеристики
1.Потужність : 65 Вт
2.Частота обертання : 35 000 оборотів в хвилину 3.Крутний момент: 4.5 Ncm 4.Габарити: 25*26*10cm 5.Вага: 2.1 кг Особливості 1.Сенсорна панель 2.Ножна варіативна педаль (обороти залежать від ступеня натискання) 3.Автоматичний обмежувач перевантаження/ Захист від перевантаження 4.Відмінна фіксація насадок 5.Карбонові щітки в мікромоторі 6. Цифровий дисплей. Цанговий затискач типу Twist ― Lock -найбільш досконала конструкція . За основу взято стандартний цанговий затиск, але вже з вдосконаленою конструкцією. Фреза фіксується жорстко і надійно одним поворотом рукоятки. Такий механізм практично не ламається. 5. Вперед, або зворотного обертання (реверс) 6. CE&ROH міжнародні сертифікати 7. Японські підшипники і японський мотор. Кількість насадок: 4 (алмазне напилення) В комплект входить: – блок живлення; – ручка – фрезер; – 4 насадки; – ножна педаль; – підставка під ручку. Цей апарат використовують для апаратного манікюру, педикюру, а також для корекції штучних нігтів. Це найпопулярніший фрезер, витримує великі навантаження, повна відсутність вібрацій. Комплектація апарату: Зручний адаптер настільний Ручка фрезер Педаль для ножного управління Комплект насадок 4 шт. Подставка для ручки Комплект сменных щеток (2шт) Основные характеристики данного фрезера фиксация насадок при помощи поворота средней части ручки нижняя часть ручки откручивается (настоятельно рекомендуем ее откручивать и чистить фрезер) выбор ручного или ножного управления осуществляется сенсорным переключателем, расположенным на адаптере выбор направления вращения насадки (реверс) осуществляется сенсорным переключателем, расположенным на адаптере регулировать количество оборотов можно, как силой нажатия на педаль (ножное управление), так и вращением ручки на адаптере (ручное управление).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.1 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 65 Вт |
| Особливості | Набір фрез, Реверс, Дисплей, Змінна ручка, Вбудований запобіжник, Наявність педалі |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
- Ціна: 4 199 ₴



