
влевовправо
Пилка Salon Professional, 100/180, сіра, "човен GRANITE
- Немає в наявності
- Код: 100/180
31,85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 85 ₴
+380 (66) 989-67-69
Viber
Валерийповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилка Salon Professional GRANITE 100\180 човен Абразивність 100 грит (груба) – для обпилювання форми і поверхні штучних нігтів. Абразивність 180 грит (середня) – для остаточного обпилювання форми і довжини штучних нігтів, також використовується для всіх типів натуральних нігтів. Форма "човен" (півколо) є найбільш універсальною для пилки. Вигнуту бік використовують для запиливания штучних нігтів близько кутикули, що дозволяє уникнути порізів завдяки обтічній формі. Прямий стороною пилки зручно і легко прибирати довжину вільного краю нігтя. Пилку можна мити і дезінфікувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salon |
| Країна виробник | США |
| Абразивність пилки | до 220 грит |
| Довжина | 18 мм |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 0.3 мм |
| Форма пилки | Пилка-бумеранг (банан) |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2.8 мм |
- Ціна: 31,85 ₴


