
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Абразивність 80 грит (найгрубіша) – для зменшення довжини штучних нігтів, а також для вирівнювання поверхні та надання форми акриловим нігтям.
Форма "човен" (півколо) є найбільш універсальною для пилки. Вигнуту бік використовують для запиливания штучних нігтів близько кутикули, що дозволяє уникнути порізів завдяки обтічній формі. Прямий стороною пилки зручно і легко прибирати довжину вільного краю нігтя.
Пилку можна мити і дезінфікувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Salon |
| Країна виробник | США |
| Абразивність пилки | до 80 грит |
| Довжина | 18 мм |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 0.3 мм |
| Форма пилки | Пилка-бумеранг (банан) |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2.8 мм |
- Ціна: 32,20 ₴


