Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Абразивність 80 гріт (гурба) — для опилювання форми та поверхні штучних нігтів.
Абразивність 100 гритів (груба) — для остаточного обпилювання форми та довжини штучних нігтів, також використовується для всіх типів натуральних нігтів.
Форма "човник" (напівкруг) є найбільш універсальною для пилки.
Вигнуту сторону використовують для запилювання штучних нігтів біля кутикули, що дає змогу уникнути порізів завдяки її обтятій формі.
Прямою стороною пилки зручно та легко прибирати довжину вільного краю нігтя.
Пилку можна мити та дезінфікувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Абразивність пилки | до 100 грит, до 180 грит |
| Форма пилки | Пилка-бумеранг (банан) |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | OPI |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 2.8 мм |
| Товщина пилки | 0.3 мм |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 11 ₴


