
Пилка для нігтів BELEON 100/150
- Готово до відправки
- Код: 100150
10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 85 ₴
+380 (66) 989-67-69
Viber
Валерийповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Абразивність 100 гритів (гурба) — для обпилювання форми та поверхні штучних нігтів.
Абразивність 150 гритів (середня) — для остаточного обпилювання форми та довжини штучних нігтів, також використовується для всіх типів натуральних нігтів.
Форма "човник" (напівкруг) є найбільш універсальною для пилки. Вигнуту сторону використовують для запилювання штучних нігтів біля кутикули, що дає змогу уникнути порізів завдяки її обтятій формі. Прямою стороною пилки зручно та легко прибирати довжину вільного краю нігтя. Пилку можна мити та дезінфікувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Абразивність пилки | до 150 грит, до 100 грит |
| Форма пилки | Півмісяць |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Beleon |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 2.8 мм |
| Товщина пилки | 0.3 мм |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 10 ₴

