
UV-LED лампа SUN ONE 48 w белая
- Готово до відправки
- Код: 1167
299 ₴
UV-LED-лампа SUN 5 48 ватів, таймер 5с, 30с, 60с, датчик руху, сушіння 5 пальців
Революційна новинка нейл індустрії — Лампа для сушіння гель-лаку від торгової марки SUN UV LED. Лампи SUNone призначені для сушіння абсолютно всіх типів гелю та гель-лаків різних виробників. Лампи SUNone — високотехнологічні лампи нового покоління, що скорочують час сушіння гель-лаку до 3-10 секунд! Лампа SUNone — це модель лампи, яка має вищу потужність — 48 ватів — і додатковими світлодіодами, які ідеально сушать покриття на великому пальці руки під час одночасного сушіння всіх 5 пальців. Лампа SUNone стане незамінною помічницею в роботі майстра манікюру: Лампи SUNone сушать гель-лак упродовж 3-10 секунд, гелі впродовж 30 секунд. Лампи SUNone сушать усі типи матеріалу завдяки новітній технології подвійних світлодіодів (в кожному світлодіоді — хвиля завдовжки 365 нм, яка сушить УФ-матеріал + хвиля завдовжки 405 нм, яка сушить LED-матеріал) і їх рівномірному розподілу, що дає змогу сушити покриття на всіх 5 пальцях одночасно.
Лампи SUNone мають великий термін експлуатації (50000 годин або 5-6 років безперервної роботи) і за правильної експлуатації* не вимагають заміни ламп Лампи SUNone мають ультрасучасний дизайн і ударостійкий корпус (у разі падіння з висоти 1 м залишаються в робочому стані) Унікальне біле світло не чинить шкідливого впливу на Вашу шкіру та зір *Правильна експлуатація: Щоб уникнути перегрівання світлодіодів не рекомендується використовувати лампу безперервно понад 600 секунд. Знімне дно Характеристики моделі лампи SUNone: Тип: світлодіодна UV-LED лампа Потужність: 48 w або 24 w (утримують 2 секунди кнопку ON/OFF) Кількість світлодіодів: 30
Час полімеризації: гель-лаки -10 сек, гелі - 30 сек. Таймер: 5с,30с,60с Датчик руху руки Дивитися інші лампи для сушіння гель-лаку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Вид обладнання | LED лампа |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові функції | Таймер, Сенсор датчика руху, Висувне дно |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 91 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 299 ₴




