
Пилочка для нігтів ДУГА OPI 180/240
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 182
11 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 85 ₴
+380 (66) 989-67-69
Viber
Валерийповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Абразивність 100 гритів (гурба) — для обпилювання форми та поверхні штучних нігтів. Абразивність 180 гритів (середня) — для остаточного обпилювання форми та довжини штучних нігтів, також використовується для всіх типів натуральних нігтів. Форма "човник" (напівкруг) є найбільш універсальною для пилки. Вигнуту сторону використовують для запилювання штучних нігтів біля кутикули, що дає змогу уникнути порізів завдяки її обтятій формі. Прямою стороною пилки зручно та легко прибирати довжину вільного краю нігтя. Пилку можна мити та дезінфікувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Niegelon |
| Країна виробник | Німеччина |
| Абразивність пилки | до 100 грит |
| Довжина | 18 мм |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 0.3 мм |
| Форма пилки | Пилка-бумеранг (банан) |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2.8 мм |
- Ціна: 11 ₴

