
Пилка для нігтів BELEON 100/100
- Готово до відправки
- Код: 100/100
11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 85 ₴
+380 (66) 989-67-69
Viber
Валерийповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Абразивність 100 грит (грецькою) — це для випікання форми та поверхні штучних нігтей.
Абразивність 100 грит (середня) — для остаточного випилювання форми та довжини штучних нігтей — також використовується для всіх типів натуральних нігтей.
Форма ланка (півкруг) є найбільш універсальною для пилки. Вигнуту сторону використовують для запилювання штучних нігтей близько кутикули, що дозволяє уникнути порізів завдяки її обтеканій формі. Простою стороною пилки зручно і легко прибирати довжину вільного краю нігтя. Їжу можна мити і дезінфетувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Niegelon |
| Країна виробник | Німеччина |
| Абразивність пилки | до 100 грит, до 180 грит |
| Довжина | 18 мм |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 0.3 мм |
| Форма пилки | Півмісяць |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 2.8 мм |
- Ціна: 11 ₴

