Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для депіляції теплим воском гарячим з банковим воскоплавом Pro wax 100
Воскоплав дозволяє розігрівати віск у банках 400 мл, а також віск в дисках, гранулах і парафіну. Температура розігріву від 40 до 90 градусів, а також є режим який підтримує задану температуру воску протягом всієї косметичної процедури.
Використовується для делікатних зон
- особа
- інтимні зони
- пахви
- Воскоплав баночний Konsung, Pro-100 wax
- Дерев'яний шпатель для депіляції, 10 шт.
- Віск в гранулах, 300 гр.
Застосування:
Розігріти віск до потрібної температури, потім за допомогою шпателя нанести віск на шкіру і проставити до застигання.
Після затвердіння воску... різким ривком видалити віск проти росту волосся.
Смужки для депіляції не потрібні!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konsung beauty |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Воскоплав для ємностей |
| Регулятор температури | Так |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 2 міс |
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konsung beauty |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об`єм | 500 мл |
| Регулятор температури | Так |
| Тип обладнання | Воскоплав для ємностей |
| Колір | Білий |
- Ціна: 457 ₴



