Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фрезер для манікюру JMD-303
Потужність: 20 w
Захист від перевантажень.
Протиударний корпус
Можливість керування за допомогою педалі.
Швидкість — до 35 000 обертів на хвилину.
Легка та зручна ручка.
Реверс, обертання у зворотний бік.
Ручка з охолодженням.
У комплекті набір насадок із 4 шт.
Наявність підставки.
Якість товару, оперативність його доставки та порядність під час проходження угоди гарантуємо!
Здійснюємо доставку на всій території України, поштою та транспортними кампаніями.
Надсилає замовлення того ж дня (якщо оплата зроблена до 15.00) або наступного дня, після надходження оплати.
У разі накладеної платежі — плаття 100 грн за поштові послуги.
Безплатна доставка за Харковом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 20 Вт |
| Особливості | Набір фрез, Реверс, Наявність підставки для насадок, Змінна ручка, Вбудований запобіжник, Наявність педалі |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага апарату | 860 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бежевий, Білий |
- Ціна: 995 ₴











