Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фрезер Strong 210,102 L Південна Корея 65 w 35 000
Професійний апарат, що відповідає самим суворим вимогам і відрізняється високою якістю, що дозволяє його використовувати і в салонах і в домашніх умовах.
Гарантія на фрезер: блок управління - 12 місяців, ручка - 6 місяців.
Всім покупцям в обов'язковому порядку додається товарний чек та гарантійний талон!
Технічні характеристики
1.Потужність : 65 Вт
2.Частота обертання : 35 000 оборотів в хвилину
3.Крутний момент: 2.8 Ncm
4.Габарити: 130*140*100 mm
5.Вага: 1.6 кг
Особливості
1.Сучасний дизайн
2.Ножна педаль
3.Автоматичний обмежувач перевантаження/ Захист від перевантаження
4.Відмінна фіксація насадок
5.Реверс
Апарат STRONG 210 володіє можливістю обертання в обидві сторони, що дозволяє використовувати фрези з реверсивною насічкою.
Фрезер може комплектуватися мікромотором 102L або 105L .
Конструктивно, мікромотори 102 і 105 - абсолютно аналогічні.
Відрізняються тільки дизайном. Літера "L" - означає пластиковий наконечник.
Без літери : - "L" - металевий наконечник, більш тонкий, зручний для граверів, наприклад, і має медичне застосування.
З буквою "L" - часто використовується в салонах для манікюру і педикюру, так як пластикове покриття не проводить тепло, слабо нагрівається і немає ризику випадково обпалити клієнта в ході обробки.
Цанговий затискач типу Twist ― Lock -найбільш досконала конструкція . За основу взято стандартний цанговий затиск, але вже з вдосконаленою конструкцією. Фреза фіксується жорстко і надійно одним поворотом рукоятки. Такий механізм практично не ламається.
Цей апарат використовують для апаратного манікюру, педикюру, а також для корекції штучних нігтів.
Це найпопулярніший фрезер, витримує великі навантаження, повна відсутність вібрацій.
Ручка фрезера виконана із спеціального антиковзаючого пластику, відрізняється відсутністю вібрації, при тривалій роботі не нагрівається.
Основні характеристики даного фрезера
фіксація насадок за допомогою повороту середній частині ручки
нижня частина ручки відкручується (настійно рекомендуємо її відкручувати і чистити фрезер)
вибір ручного або ножного управління здійснюється сенсорним перемикачем, розташованим на адаптері
вибір напрямку обертання насадки (реверс) здійснюється сенсорним перемикачем, розташованим на адаптері
регулювати кількість обертів можна, як силою натискання на педаль (ножне управління), так і обертанням ручки на адаптері (ручне управління).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeshin |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 1.8 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 65 Вт |
| Особливості | Змінна ручка, Вбудований запобіжник, Реверс, Наявність педалі |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світлий |
- Ціна: 2 299 ₴


