Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фрезер Strong 90, Південна Корея 65w 35 000
Професійний апарат, що відповідає самим суворим вимогам і відрізняється високою якістю, що дозволяє його використовувати і в салонах і в домашніх умовах.
Професійний апарат, що відповідає самим суворим вимогам і відрізняється високою якістю, що дозволяє його використовувати і в салонах і в домашніх умовах.
Гарантія на фрезер: блок управління - 12 місяців, ручка - 6 місяців.
Всім покупцям в обов'язковому порядку додається товарний чек та гарантійний талон!

Технічні характеристики
1.Потужність : 65 Вт
2.Частота обертання : 35 000 оборотів в хвилину
3.Крутний момент: 2.8 Ncm
3.Крутний момент: 2.8 Ncm
4.Габарити: 100*132*75 mm
5.Вага: 1.8 кг
Особливості
1.Класичний дизайн
2.Ножна педаль
3.Автоматичний обмежувач перевантаження/ Захист від перевантаження
4.Відмінна фіксація насадок

Цанговий затискач типу Twist ― Lock -найбільш досконала конструкція . За основу взято стандартний цанговий затиск, але вже з вдосконаленою конструкцією. Фреза фіксується жорстко і надійно одним поворотом рукоятки. Такий механізм практично не ламається.
Цей апарат використовують для апаратного манікюру, педикюру, а також для корекції штучних нігтів.
Це найпопулярніший фрезер, витримує великі навантаження, повна відсутність вібрацій.
Ручка фрезера виконана із спеціального антиковзаючого пластику, відрізняється відсутністю вібрації, при тривалій роботі не нагрівається.
-
Основні характеристики даного фрезера
- фіксація насадок за допомогою повороту середній частині ручки
- нижня частина ручки відкручується (настійно рекомендуємо її відкручувати і чистити фрезер)
- вибір ручного або ножного управління здійснюється сенсорним перемикачем, розташованим на адаптері
- вибір напрямку обертання насадки (реверс) здійснюється сенсорним перемикачем, розташованим на адаптері
- регулювати кількість обертів можна, як силою натискання на педаль (ножне управління), так і обертанням ручки на адаптері (ручне управління).
Доставка товару в усі населені пункти України.
Форма оплати на розсуд покупця:
-
Післяплата
-
Передоплата на карту Приватбанку
-
Готівкою при замовленні "Самовивіз" (для покупців з Харкова).
***Рекомендуємо передоплату на картку Приватбанку. При передоплаті покупець економить на послуги Нової Пошти ― сплату грошового переказу за покупку (приблизно 35 гривень) та економить на доставці 50 грн.
Тому якщо хочете заощадити - робите 100% оплату на карту Приватбанка, навіщо "годувати" Нову Пошту, якщо 85 гривень краще витратити на власні потреби.
Якість товару, його оперативність доставки і порядність при проходженні угоди гарантуємо!


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeshin |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 1.8 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 65 Вт |
| Особливості | Змінна ручка, Вбудований запобіжник, Реверс, Наявність педалі |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
- Ціна: 2 300 ₴





