Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні фрезер працює від мережі призначений для домашнього використання.
Зручний регулятор оборотів.
У набір фрез входять: 6 шт. насадок з алмазним напиленням, необхідних для обробки краю нігтя, шліфування, тонкого шліфування, видалення кутикули, видалення мозолів і огрубілої шкіри, чищення під нігтями, корекції штучних нігтів і фінішного шліфування.
Швидкість - до 20 000 оборотів в хвилину.
Є можливість управління за допомогою педалі.
Харчування: 100-120 В, 220-240 В, 50-60 Гц.
Захист від перевантажень.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 20000 об/хв |
| Потужність | 9 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Бордовий |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
- Ціна: 239 ₴


