Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Niegelon Полірувальник для нігтів помаранчевий 100/180
Оранжевий полірувальник Niegelon використовується при поліровці і шліфовці натуральних і штучних нігтів.
Його абразивність становить 100 грит з одного боку і 180 грит з іншого.
Цей інструмент акуратно згладжує нігтьову поверхню, видаляє тріщини і шорсткість, завдяки чому нігті набувають гарний блиск і доглянутий вигляд.
Полірувальник має дві робочі поверхні, що дозволяє достатньо швидко обробляти нігтьові пластини.
Він дуже простий і зручний в домашньому та салонному догляді за нігтями. Легко миється і дезінфікується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Niegelon |
| Довжина | 17.5 мм |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Тип пилочки | Для поліровки |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 10 мм |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 32 ₴


