Баночний воскоплав Pro Wax-100 з кришкою і ємністю для воску
Воскоплав Pro-wax 100 підвищеної потужності для салонного і домашнього застосування, працює від мережі.
Призначений для розігріву воску в банках (400-450 мл), у пігулках, у гранулах, в дисках.
Має додаткову металеву ємність для гарячого воску в таблетках або гранулах або для парафіну.
Нагрівач для воску в банках або в стаканчику Pro-wax 100 використовується також і для розпалювання парафіну.
Підходить для будь-яких видів воску і парафіну.
Зручний і універсальний воскоплав для воску з терморегулятором, підходить для професійного і домашнього використання.
Температура розігріву від 35 до 100 градусів, а також є режим який підтримує задану температуру воску протягом всієї косметичної процедури.
Має компактний розмір, красивий дизайн і датчик регулювання температури. Зручний в експлуатації.


Комплектація:
- воскоплав
- пластикова кришка
- металева ємність для воску/парафіну;
- мережевий шнур
- інструкція
Характеристики:
Модель: Pro-Wax 100 WN 408-1
Забезпечений пластиковою кришкою і терморегулятором
Температура регулюється від 35 до 100 градусів
Потужність: 100 Вт
Напруга: 220-240 V, 50-60 Hz
Матеріал корпусу: пластик





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWAX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Воскоплав для ємностей |
| Термін придатності засобу | 36 міс |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Регулятор температури | Так |
| Дисплей | Немає |
| Обсяг | 500 мл |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Довжина мережевого шнура | 0.85 м |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Вага обладнання | 0.6 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об`єм | 500 мл |
| Регулятор температури | Так |
| Тип обладнання | Воскоплав для ємностей |
| Колір | Білий |
- Ціна: 399 ₴










