Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат для манікюру і педикюру JSDA JD5500С великої потужності - 120 w.
Професійний фрезер високої якості і стильного дизайну для салонів і домашнього використання.
Гарантія на фрезер: блок управління - 6 місяців, ручка - 3 місяці.
Всім покупцям в обов'язковому порядку додається товарний чек та гарантійний талон!
Технічні характеристики
1.Потужність : 120 Вт
2.Частота обертання : 35 000 оборотів в хвилину
3.Крутний момент: 5.1 Ncm
3.Крутний момент: 5.1 Ncm
4.Габарити: **cm
5.Вага: 3 kg
Особливості
1.Сенсорна панель
2.Ножна варіативна педаль (обороти залежать від ступеня натискання)
3.Автоматичний обмежувач перевантаження/ Захист від перевантаження
4.Відмінна фіксація насадок
5.Карбонові щітки в мікромоторі
Цанговий затискач типу Twist ― Lock -найбільш досконала конструкція . За основу взято стандартний цанговий затиск, але вже з вдосконаленою конструкцією. Фреза фіксується жорстко і надійно одним поворотом рукоятки. Такий механізм практично не ламається.
Цанговий затискач типу Twist ― Lock -найбільш досконала конструкція . За основу взято стандартний цанговий затиск, але вже з вдосконаленою конструкцією. Фреза фіксується жорстко і надійно одним поворотом рукоятки. Такий механізм практично не ламається.
5. Вперед, або зворотного обертання (реверс)
6. CE&ROH міжнародні сертифікати
7. Японські підшипники і японський мотор.

Кількість насадок: 4 (алмазне напилення)
В комплект входить:
– блок живлення;
– ручка – фрезер;
– 4 насадки;
– ножна педаль;
– підставка під ручку.
Цей апарат використовують для апаратного манікюру, педикюру, а також для корекції штучних нігтів. Це найпопулярніший фрезер, витримує великі навантаження, повна відсутність вібрацій.
- фіксація насадок за допомогою повороту середній частині ручки
- нижня частина ручки відкручується (настійно рекомендуємо її відкручувати і чистити фрезер)
- вибір ручного або ножного управління здійснюється сенсорним перемикачем, розташованим на адаптері
- вибір напрямку обертання насадки (реверс) здійснюється сенсорним перемикачем, розташованим на адаптері
- регулювати кількість обертів можна, як силою натискання на педаль (ножне управління), так і обертанням ручки на адаптері (ручне управління).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | J&D |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Вид апарату | Універсальний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 85 Вт |
| Особливості | Вбудований запобіжник |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
- Ціна: 5 495 ₴









