
влевовправо
Кисть щітка для видалення пилу з нігтів при нарощуванні.
- Готово до відправки
- Код: 11821
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 85 ₴
+380 (66) 989-67-69
Viber
Валерийповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кисть використовується для видалення пилу під час манікюру.
Кисть має ніжний, м'який і щільний синтетичний ворс.
Стильний і сучасний дизайн.
Кисть дуже хорошої якості, працювати з нею легко і приємно.
Якість товару, його оперативність доставки і порядність при проходженні угоди гарантуємо!
Здійснюємо доставку по всій території України, поштою і транспортними кампаніями.
При накладений платіж - передоплата 100 грн за поштові послуги.
Безкоштовна доставка по Харкову від 750 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 112 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 г |
| Довжина ворсу | 42 |
| Довжина рукоятки | 70 мм |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Функціональне призначення | Для манікюру|майстер|Для клієнта|Для педикюру |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 22 мм |
- Ціна: 55 ₴







